TOP 8 filmů od Marvel, na které se můžete těšit v roce 2018

Hodnocení videa
77% (3 hlasů)

Připravili jsme pro vás přehled filmů od studia Marvel Cinematic Universe, na které se můžete těšit v letošním roce. 

Black Panther

První marvelácký film, kterého se letos dočkáme, je Black Panther. Ukáže nám nám nového komiksového hrdinu. Lehce se ukázal již ve snímku Captain America: Civil War. Nyní dostal vlastní film a očekávání jsou obrovská. Válečník T’Challa se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, ale technologicky vyspělé země, aby se stal novým králem.

Čeká ho těžká zkouška, protože se objeví dávný nepřítel. T’Challa bude muset nejen využít všechny schopnosti svého hrdinské alter-ega Black Panthera, ale i získat pomoc svých přátel, aby vyhrál v konfliktu, který ohružuje nejen Wakandu, ale celý svět.

Premiéra: 15.2.2018

New Mutants

O dva měsíce později dorazí do kin temně laděný film New Mutants. Pět mladých mutantů je drženo proti jejich vůli ve výzkumném zařízení. Musí použít své schopnosti, aby si vybojovali svobodu. Děj, o kterém zatím nic víc nevíme, se sice točí kolem mladých herců, z traileru je ale jasné, že před sebou budeme mít drsný horor, ne pohádku. Do jedné z hlavních rolí byla obsazena Maisie Williams známá ze Hry o trůny.

Premiéra: 12.4.2018

Avengers: Infinity War

V dubnu čeká fanoušky snad největší letošní projekt Marvelu, Avengers: Infinity War. Tým ostřílených hrdinů se musí opět spojit, aby tentokrát čelil hrozbě v podobně Thanose. Ten se chce díky mocným Kamenům nekonečna stát vládcem celého vesmíru.

Těšit se můžeme na návrat stálých členů Avengers: vlastence a vojáka Captaina Ameriku, vražednou krásku Black Widow i Iron-mana, miliardáře vybaveného ostrovtipem a technologicky jedinečným brněním. Na tak velké sousto ale nebudou Avengers sami. Po jejich boku stanou mimo jiné Strážci Galaxie, Doctor Strange i Spider-man.

Premiéra: 26.4.2018

Deadpool 2

Ryan Reynolds se vrací jako Wade Wilson, zabiják s neskutečně obsáhlým seznamem urážek a vulgarit. Nakolik bude Infinity War dramatický snímek, tak bude druhý díl Deadpoola humorný. Alespoň v to doufají všichni fanoušci tohoto netradičního hrdiny. O příběhu se nic neví a místo traileru jsou zveřejňována jen humorná a parodující videa. Jisté je jen to, že ať už budete čekat cokoliv, Deadpool určitě přijde s nečím, čím vás odrovná.

Premiéra: 31.5.2018

Ant-Man and The Wasp

Během léta dostanou diváci další komedii. Ta se odehrává kolem Ant-mana, doslova malé, ale významné postavy Marvel Cinematic Universe, která se umí zmenšit na velikost mravence a zároveň má obrovskou sílu. Ant-man and the Wasp bude pravděpodobně navazovat na první díl z roku 2015, který si u fanoušků si získal poměrně vřelé přijetí díky humornému ladění.

Premiéra: 5.7.2018

Venom

Krom toho, že se hlavní role ujal Tom Hardy, není zatím o filmu moc známo. Jedná se o film, který se bude točit čistě kolem jednoho z hlavních záporáků ze světa Spider-Mana. Venom je symbiotická mimozemská bytost, která potřebuj hostitele. V průběhu let a různých příběhů se Venom ukázal nejen jako čistě záporná postava, ale i jako antihrdina.

Premiéra: 4.10.2018

X-Men: Dark Phoenix

Poslední hraný film roku 2018 z universa Marvelu bude sledovat Dark Phoenix. Sophie Turner (Game of Thrones) se po X-Men: Apocalypse vrací v roli Jean Grey, kterou čeká transformace v její temné alter-ego Dark Phoenix. To je podobně jako Venom mimozemského původu. Jean je jedním z nejsilnějších mutantů vůbec díky mimořádně silné telepatii i telekinezi a vnitřní souboj s Dark Phoenix bude nepochybně akční a dramatický zážitek.

Premiéra: 1.11.2018

Spider-Man: Into the Spider-Verse

A na závěr roku se ještě chystá animovaný film Spider-Man: Into the Spider-Verse. Ten sice nepatří do MCU, ale jistě se bude jednat o zajímavě uchopený snímek, za jehož vznikem stojí tvůrci LEGO Movie Phil Lord a Chris Miller.

Premiéra: 13.12.2018

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
TOPlist
-7