TOP 5 nejkrásnějších hollywoodských hereček 2017

Hodnocení videa
73% (7 hlasů)

Uplynulý rok přinesl na stříbrné plátno řadu půvabných hereček a ty nejkrásnější vám představíme v našem žebříčku.

Hodnotili jsme pouze role ve filmech natočených v roce 2017, takže jestli v žebříčku nenajdete svoji oblíbenou krásku, je možné, že si v minulém roce moc nezahrála a nebo jí loňské role prostě nesedly.

5. místo: Alicia Vikander

Tahle švédská kráska toho za minulý rok stihla opravdu hodně. Kromě toho, že se jako dabérka podílela na dvou animovaných filmech, ve 3 dalších si zahrála.

První z nich nese název Až na dno, kde hraje podmořskou bioložku, která se zamiluje do tajného britského agenta.

Ve filmu Euforie ztvárnila jednu ze dvou roky odloučených sester, které se společně vydají na cestu do tajemné evropské kliniky, kde se vyrovnává s traumatickým dětstvím.

Dále jsme ji mohli vidět ve snímku Tulipánová horečka, ve kterém si začne románek s nadějným malířem, i přesto, že se má provdat za bohatého obchodníka.

4. místo: Daisy Ridley

Narodila se v Londýně a teprve minulý rok se jí podařilo prorazit. Do té doby dostávala jenom malé epizodní roličky. Pomohly ji k tomu dva úspěšné snímky.

Tím prvním je Vražda v Orient expressu. Tam hraje pasažérku luxusního vlaku, který uvízne ve sněhu na Balkáně. Jako ostatní pasážeři se stává podezřelou z vraždy amerického obchodníka.

Zahrála si taky v posledním pokračování legendárních Star Wars: Poslední z Jediů, kde získala jednu z hlavních rolí. Právě ona ztvárnila posledního Jedie, který se musí postavit znovuzrozené temné straně Síly.

Ona jediná z herců věděla o osudu Luka Skywalkera a pod výhružkou soudního stíhání měla zakázáno se o tom kdekoliv zmiňovat.

3. místo: Margot Robbie

Sexy blondýna z Austrálie se nám minulý rok představila ve dvou filmech.

V životopisném filmu Já, Tonya zaujímá hlavní roli, ve které ztvárnila svého času nejlepší krasobruslařku světa. V rámci role si tak zažívá její vzestup až na vrchol, i pád na samotné dno.

Aby si nepoškodila vlasy, během natáčení nosila paruku. Tu namáčely do piva, aby dosáhly stejně neupravených kudrlin jako měla skutečná Tonya.

Za svůj herecký výkon obdržela celkem 5 prestižních ocenění.

V dalším historicko-životopisném filmu Sbohem, Kryštůfku Robine se ujala role manželky milovaného dětského autora Alana Alexandra Milneho, který přivedl na svět Medvídka Pú. Prožívá si s ním celosvětový úspěch a slávu, který ale ani jednomu ve skutečnosti nepřinesl štěstí.

2. místo: Emma Watson

Krásná a talentovaná Emma se nesmazatelně zapsala do dějin světové kinematografie jako čarodějka Hermiona. Díky tomu se roku 2009 stala nejlépe placenou herečkou Hollywoodu. Jejímu půvabu před časem dokonce podlehl i britský princ Harry, který ji pozval na večeři do Královského paláce – ona ale odmítla.

Minulý rok zazářila v adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře. Role křehké květinky, která rozkvete láskou k obludnému stvoření, jí vskutku slušela.

Kvůli této roli upustila od role ve snímku La la land a navíc začala navštěvovat hodiny zpěvu.

Ve filmu The Circle hraje mladou a ambiciózní dívku, která pracuje ve vizionářské technologické společnosti a zapojuje se do pozoruhodného experimentu.

Za tuto roli obdržela Emma Watson nelichotivnou anticenu za nejhorší herečku.

1. místo: Alexandra Daddario

Třicetidvouletá newyorská rodačka a vítězka našeho žebříčku zazářila minulý rok hned ve 3 filmech.

Jedním z nich je nová verze Pobřežní hlídky, kde si zahrála po boku Dwayna Johnsona a Zaca Efrona jednu z členek hlídky.

Ve filmu House si střihla roli dcery podnikavých rodičů, kteří si otevřeli kasíno, aby mohla jít studovat na vysněnou univerzitu.

Vidět jsme ji mohli taky v road movie s názvem The Layover. V tomhle filmu horlivě bojuje o přízeň jednoho krasavce. Jenže toho stejného muže chce dostat i její filmová kamarádka, kterou hraje známá modelka Kate Upton.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
TOPlist
-7